Samen groeien

Aflopende cao’s verlengd

De cao’s in het primair, voortgezet en wetenschappelijk onderwijs zijn stilzwijgend verlengd. Dit betekent dat de afspraken uit de huidige cao’s uit deze sectoren blijven gelden totdat de onderhandelaars een nieuw akkoord afspreken. Dat meldt de Algemene Onderwijsbond (AOb).

AOb-bestuurder Thijs Roovers had al niet op korte termijn een nieuw akkoord verwacht, omdat de werkgevers lieten weten dat ze 5,2 procent konden bieden voor het verhogen van de salarissen van al het onderwijspersoneel. Gezien de hoge inflatie is dat niet toereikend, zegt Roovers op de website van de bond.

Bron: VOS/ABB

Recente berichten

Blog Krista van Vreeswijk

Feestelijke opening van het schooljaar bij BasisBuren met optreden van The Amazing Stroopwafels

Het nieuwe schooljaar bij BasisBuren is op een muzikale manier geopend met een spetterend optreden van de legendarische band “The Amazing Stroopwafels”.
Het is een band die bekend staat om hun vrolijke en aanstekelijke deuntjes. Hun aanwezigheid maakte de opening van het schooljaar tot een onvergetelijke gebeurtenis.

Lees verder

Contact

BasisBuren

  • De Wetering 3
  • 4021 VZ Maurik
  • Telefoon:
  • 0344-691177
  • E-mail: info@basisburen.nl